Son Yorumlar

  Welcome On Mobius

  Mobius was created by professionnal coders and passionate people.

  We made all the best only for you, to enjoy great features and design quality. Mobius was build in order to reach a pixel perfect layout.

  Mobius includes exclusive features such as the Themeone Slider, Themeone Shorcode Generator and Mobius Grid Generator.

  Our Skills

  WordPress90%
  Design/Graphics75%
  HTML/CSS/jQuery100%
  Support/Updates80%

  Emarsys Academy – Kasım 2014 – Etkinlik Notları

  By nilay 3 sene agoNo Comments
  Home  /  Etkinlik  /  Emarsys Academy – Kasım 2014 – Etkinlik Notları
  B3ZKLXJCMAECB1G-300x226

  Emarsys Türkiye tarafından her ay düzenlenen ve sektörün dinamiklerine ışık tutan Emarsys Academy, dün yine başarılı bir etkinliğe imza attı.

  B3ZKLXJCMAECB1Gİçerik pazarlaması (content marketing) konulu etkinlik, Emarsys Ülke Müdürü Murat Erdör‘ün açılış konuşmasıyla başladı. Murat Bey’in sunumunun ardından, sahne sırası İtiraf.com ve Uzman Tv’nin Kurucusu Ersan Özer‘deydi. Başarı hikayelerinin yanısıra başarısızlık hikayelerini de katılımcılarla paylaşan Ersan Özer, içerik pazarlamasındaki altın kuralın “farklı olmak” olduğunu vurguladı.

  Listelist’in ve Pradma‘nın Kurucusu Ahmet Kırtok, içeriğin başlı başına bir iş olduğunu vurgularken, içerik pazarlamasındaki altın kuralları “değer katan içerik üretmek, duygulara dokunmak ve nostalji” şeklinde sıraladı.

  Son olarak, Türkiye’deki tek Google Adsense Partner’ı Maxad’ın Kurucusu Özgür Ekinci, Adsense’in içerik-kitle-yerleşim özelliğini anlatan sunumuyla #EmarsysAcademy sahnesinde yer aldı. %1 dönüşüm oranlarından ziyade, %99’luk kısma odaklanıp, iyi içerik üreterek dönüşümlerimizi arttırabileceğimizi vurgulayan Özgür Ekinci, Google Adsense’in yanısıra AdExchange ile ilgili bilgiler de paylaştı.

  Emarsys Academy’nin birbirinden verimli etkinliklerini takip etmeye ve sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Categories:
    EtkinlikGüncel
  this post was shared 0 times
   000
  About

   nilay

    (11 articles)

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.